Jest to lek, który stosuje się u mężczyzn z zaburzeniami wzwodu, czyli niemożność uzyskania albo utrzymania erekcji prącia, która wystarcza do odbycia stosunku płciowego. Lek ten zawiera substancję czynną taką jak syldenafil. Maxigra Go należy przyjmować według zaleceń lekarza nie częściej niż raz na dobę. Należy także pamiętać o tym, aby nie stosować go jednocześnie z takim lekiem, który w swoim składzie zawiera syldenafil. Jeśli już zdecydujemy się na zastosowanie tego leku to trzeba go przyjąć mniej więcej godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Tabletkę najpierw żyjemy w całości w ustach, a następnie połykamy popijając wodą.

Jak każdy lek Maxigra Go posiada również sytuacje, w których nie jest polecany do stosowania. Leku nie należy przyjmować jeżeli mężczyzna jest uczulony na syldenafil albo którykolwiek inny składnik tego leku. Również stosowanie leków, które posiadają azotany razem z Maxigra Go może prowadzić do zmniejszenia ciśnienia tętniczego, które jest niebezpieczne dla człowieka. Leku nie można stosować także, gdy została stwierdzona choroba wątroby albo serca. Jeśli w ciągu ostatniego pół roku wystąpił zawał serca lub udar, a także są skłonności do niskiego ciśnienia tętniczego. Również, gdy kiedykolwiek został utracony wzrok w wyniku niezwiązanym z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Maxigra Go nie można stosować jednocześnie z innymi lekami, które są stosowane na zaburzenia wzwodu oraz na tętnicze nadciśnienie płucne.

Musimy natomiast powiadomić lekarza jeśli chorujemy, na którąkolwiek z następujących chorób:

  • białaczka,
  • choroba Peyroniego,
  • nowotwór szpiku kostnego,
  • choroby wrzodowe,
  • anatomiczne zniekształcenie prącia,
  • niedokrwistość sierpowatokrwinkowej,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • dolegliwości sercowe.

Maxigra Go może powodować także działania niepożądane. Są nimi przede wszystkim reakcje alergiczne, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, nagłe trudności w oddychaniu, świszczący głos, obrzęk gardła, twarzy, ust i powiek oraz nagłe pogorszenie albo utrata wzroku.  Jak i również bóle głowy, nudności, niestrawność, wymioty, wysypka skórna,  uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy, przekrwienie oczu, uderzenie gorąca, nagłe zaczerwienienie twarzy, suchość w jamie ustnej, bóle mięśni, dzwonienie w uszach, ból w górnej części brzucha,  krew w moczu, zatkane lub niedrożne zatoki, zawroty głowy pochodzenia bębenkowego, choroba refluksu żołądka oraz zapalenie błony śluzowej nosa. Rzadko się zdarzają ciężkie reakcje skórne, łuszczenie się skóry, pęcherze w jamie ustnej, dookoła oczu oraz na narządach płciowych, drgawki i napady padaczkowe, a także gorączka.

Maxigra Go jest zatem bardzo skutecznym lekiem w walce z zaburzeniami wzwodu. Warto więc udać się do lekarza aby przepisał nam właśnie taki lek, ponieważ jest on dostępny tylko na receptę. Dzięki niemu mężczyźni pozbędą się depresyjnych myśli i poczują się prawdziwymi mężczyznami co da im ponownie poczucie dominowania.

Sprawdź więcej na https://kamagrasklep.com/