Palenie papierosów ma same wady. Powoduje trudności z oddychaniem, kaszel, zaburzenia smaku i węchu. Z poważniejszych konsekwencji może nawet prowadzić do raka płuc i trzustki. O nowotworach płuc wiedzą wszyscy, natomiast mało kto wie, że nowotwory trzustki też mogą być spowodowane przed palenie papierosów. Rak trzustki jest bardzo podstępny, w pierwszych stadiach nie daje żadnych objawów. Gdy pojawiają się jakieś, jest już zwykle za późno na odpowiednie leczenie, mogące uratować życie. Ale to nie wszystkie wady palenia papierosów. Wpływa ono również negatywnie na krążenie krwi, co może prowadzić do impotencji. Szacuje się, że palenie papierosów zwiększa ryzyko zaburzeń erekcji średnio o ponad pięćdziesiąt procent. Wśród mężczyzn w przedziale wiekowym trzydzieści pięć-czterdzieści jest to różnica aż trzykrotna w porównaniu do niepalących panów. Palenie papierosów jest główną przyczyną impotencji u młodych panów. Kiedy myślimy więc o temacie „palenie, a impotencja”, pomyślmy o tych wszystkich młodych mężczyznach, którzy mogliby uniknąć tego wstydliwego problemu, jakim jest problem z erekcją, gdyby tylko nie palili. Wielu z nich musi zażywać Kamagrę, żeby potencja im wróciła.

Palenie, a impotencja

Szacuje się, że w Polsce istnieje ponad sto tysięcy mężczyzn w przedziale wiekowym trzydzieści lat do czterdziestu dziewięciu, którzy mają problemy z potencją przez palenie papierosów. I może to być zaniżona liczba, gdyż nie da się wziąć pod uwagę byłych palaczy, których jest obecnie coraz więcej. Palenie powoduje, że problemy z impotencją pojawiają się szybciej, niż gdyby mężczyzna nie palił. Palenie przyczynia się do rozwoju chorób układu krążenia, żyły i tętnice stają się kruche i wąskie, przez co krew nie może swobodnie płynąć. Zanim więc sięgniemy po papierosa, wyobraźmy sobie, że każde zaciągnięcie się papierosem to tysiące czarnych kropeczek zatykających, osłabiających i zwężających nasze naczynia krwionośne, którymi płynie życiodajna krew. Czy chwila przyjemności warta jest późniejszych groźnych i nieprzyjemnych konsekwencji?

Konsekwencje palenia papierosów na potencję u mężczyzn

kamagra cenaW pierwszej kolejności zmniejsza się ciśnienie krwi. Pochodzi do tego przez uszkodzenie naczyń krwionośnych. Zmniejszają one produkcję tlenku azotu, który u zdrowego mężczyzny rozszerza naczynia krwionośne, zwiększając przepływ krwi, co prowadzi do wzwodu. W konsekwencji tego zmniejsza się ilość krwi w penisie.

Po drugie, przez pobudzenie układu nerwowego dochodzi do skurczu tętnic, przez co zmniejsza się dopływ krwi z nich.

Po trzecie, dochodzi do szybkiego skurczu naczyń krwionośnych prącia, co powoduje zmniejszenie ukrwienia.

Po czwarte, do chodzi do odpływu krwi przez rozszerzenie żył. Zastawni w obrębie prącia zostają uszkodzone przez nikotynę i nie są w stanie utrzymać dobrego ukrwienia.

Po piąte, tworzą się zakrzepy w drobnych naczyniach, co również utrudnia dobre krążenie.

Na większość z tych efektów dobrze wpływa Kamagra cena, zwiększając przepływ krwi do penisa i odwracając negatywne skutki palenia papierosów, ale tylko na czas działania leku.

Jak widać, papierosy aż na pięć różnych sposobów zmniejszają szansę na długi i satysfakcjonujący wzwód. Lepiej jest zapobiegać, niż leczyć, dlatego dobrze jest w ogóle nie zaczynać palić. Jeśli już jesteśmy w szponach tego okropnego nałogu, rzućmy go, dopóki mamy jeszcze czas. A jest go coraz mniej z każdym wypalonym papierosem. Gdybyśmy jednak stracili już potencję, możemy poratować się Kamagrą.

Jak rzucić palenie?

Sposobów jest dużo. Gdybyś popytał się ludzi, którym udało się rzucić palenie, jak to zrobili, każdy sprzedałby ci inny patent. Omówmy więc najpopularniejsze metody.

Oczywiście plastry i gumy do żucia z nikotyną to twoi wielcy sprzymierzeńcy, ale one pomogą na fizyczny głód. Ten psychiczny, związany z sentymentem do czynności, musisz zwalczyć inną, równie przyjemną czynnością. Na przykład bieganiem albo układaniem puzzli. Wybierz sobie angażujące hobby i daj mu się pochłonąć. W ten sposób zmienisz swoje nawyki.